Pozostańmy w kontakcie

deltra.com.pl
Submit
e-mail: klima@deltra.com.pl
tel.: +48 501 048 460
DELTRA Piotr Graczykowski sp.j.
91-223 Łódź
ul. Morgowa 9/6
Copyright © 2021 Deltra. All Rights Reserved
Submit
  O NAS
  KLIMATYZACJA
  POMPY CIEPŁA
  SERWIS
  REFERENCJE
  KONTAKT
Submit Submit Submit Submit Submit Submit
Po pierwsze niezawodność.
Po drugie sprawność energetyczna.

To pierwsze zapewniamy korzystając z urządzeń zbudowanych przez nowoczesne firmy z elementów produkowanych przez wiarygodnych producentów, powszechnie obecnych na naszym rynku. Kompletne urządzenia przechodzą testy funkcjonalne i eksploatacyjne w fabrykach. Skomplikowane urządzenia chłodnicze posiadają liczne zabezpieczenia oraz możliwości zdalnego monitorowania i sterowania.
Niezależnie od urządzeń konstruujemy systemy bezpieczeństwa w instalacjach poprzez dublowanie urządzeń lub rozłożenie ryzyka na większą liczbę elementów.To drugie osiągamy poprzez odpowiednie zastosowanie urządzeń w układach chłodzenia bezpośredniego „free cooling” i z odzyskiem ciepła.
Do chłodzenia wody technologicznej oferujemy wentylatorowe chłodnice cieczy (dry cooler) lub wyparne chłodnice cieczy i wieże chłodnicze.

Stosujemy najnowsze technologie w postaci wykorzystania sprężarek „scroll” w układzie tandem lub trio, sprężarek śrubowych oraz sprężarek odśrodkowych „Turbocor”.
Skraplacze chłodzone powietrzem, w większości wykonane z aluminium w technologii „microchannel”, korzystają z wentylatorów z silnikami elektronicznie komutowanymi EC z płynną regulacją prędkości obrotowej.

Dbamy o nowoczesność ale także o ekologię stosując czynniki chłodnicze najnowszej generacji o niskim współczynniku efektu cieplarnianego GWP a także czynnik naturalny taki jak propan (R290).

Oferujemy wykonania specjalne, takie jak:
- chłodzenie cieczy do niskich temperatur, nawet do -35OC,
- urządzenia do pracy w niskich temperaturach otoczenia, nawet do -35OC,
- urządzenia do chłodzenia olejów i emulsji o dużej gęstości,
- skraplacze amoniaku (R717),
- urządzenia chłodnicze w wykonaniu przeciwwybuchowych ATEX.

Ten zakres oferty to wytwornice wody lodowej (chiller) do zabudowy wewnątrz i na zewnątrz, zdalne skraplacze, wentylatorowe chłodnice cieczy „dry cooler”, chłodnice wyparne i wieże chłodnicze. Zakres wydajności chłodniczej od 1,6 kW do nieskończoności.

   - chłodzone powietrzem

   - chłodzone wodą

   - bez skraplacza - do podłączenia do zdalnego skraplacza

   - typu otwartego: TVA, TMA, TMR

   - typu zamkniętego: REF-A, REF-C

Chłodnictwo przemysłowe
CHŁODNICTWO
PRZEMYSŁOWE
Submit
deltra.com.pl
klima@deltra.com.pl
Submit
+48 501 048 460