Pozostańmy w kontakcie

deltra.com.pl
Submit
e-mail: klima@deltra.com.pl
tel.: +48 501 048 460
DELTRA Piotr Graczykowski sp.j.
91-223 Łódź
ul. Morgowa 9/6
Copyright © 2021 Deltra. All Rights Reserved
Mierzymy siły na zamiary

Tworzymy rozwiązania na miarę rzeczywistych potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy przede wszystkim kompetentnym dostawcą urządzeń dla potrzeb klimatyzacji i chłodnictwa, począwszy od klimatyzatorów i klimakonwektorów poprzez agregaty chłodnicze oraz pompy ciepła aż po chłodnie wentylatorowe i wieże chłodnicze.
Doradzamy przy doborze urządzeń i ich wykorzystaniu.

Pomagamy w tworzeniu koncepcji, szukamy rozwiązań dających maksymalne efekty przy minimalnym zużyciu energii albo jej odzyskaniu.

Pomagamy przy projektowaniu i montażu instalacji. Zapewniamy doświadczony i kompetentny serwis.

Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie klimatyzacji oraz chłodnictwa przemysłowego, zarówno maszyn jak i procesów technologicznych.
Umiemy opiekować się każdym projektem, w zależności od potrzeb, począwszy od koncepcji aż po uruchomienie instalacji i obsługę serwisową, zarówno gwarancyjną jak i pogwarancyjną.

Dzięki temu zyskaliśmy sobie opinię solidnego partnera cieszącego się uznaniem i zaufaniem dużej rzeszy klientów.
„Współtworząc firmę opierałem się na swoim wykształceniu inżyniera mechanika, absolwenta Instytutu Techniki Cieplnej Politechniki Łódzkiej, reszta to był ogromny optymizm. Dzisiaj opieram się na wieloletnim doświadczeniu i ciągłym uzupełnianiu i aktualizowaniu wiedzy, zarówno mojej jak i moich współpracowników oraz kolegów. Moim kapitałem jest zaufanie wielu osób będącym moimi klientami, znajomymi a niekiedy i kolegami. Z czasem sam stałem się nauczycielem – prowadzę zajęcia podczas kursów na Świadectwa Kwalifikacji, jako ekspert KFCh, organizowanych przez Instytut Biotechnologii Przemysłu Spożywczego Oddział w Łodzi.

Piotr Graczykowski”
Thermocold
Action Clima
Certyfikaty
  O NAS
  KLIMATYZACJA
  POMPY CIEPŁA
  SERWIS
  REFERENCJE
  KONTAKT
Submit Submit Submit Submit Submit Submit
CHŁODNICTWO
PRZEMYSŁOWE
Submit Submit
HITEMA
DESCA
deltra.com.pl
klima@deltra.com.pl
Submit
+48 501 048 460