Pozostańmy w kontakcie

deltra.com.pl
Submit
e-mail: klima@deltra.com.pl
tel.: +48 501 048 460
DELTRA Piotr Graczykowski sp.j.
91-223 Łódź
ul. Morgowa 9/6
Copyright © 2021 Deltra. All Rights Reserved
  O NAS
  KLIMATYZACJA
  POMPY CIEPŁA
  SERWIS
  REFERENCJE
  KONTAKT
Submit Submit Submit Submit Submit Submit
Po pierwsze niezawodność.
Po drugie niezawodność.
Po trzecie …

Serwis czyli obsługa.

Brzmi banalnie ale to kwestia z jednej strony bardzo ważna a z drugiej bardzo odpowiedzialna.
Odpowiedzialna bo wymaga sprawnego działania zespołu ludzi o dużym doświadczeniu i wiedzy, który zadba o to aby urządzenia działały sprawnie i długo bez awarii, a jeśli zajdzie potrzeba to w krótkim czasie będzie w stanie tę awarię usunąć.
Wszystko po to aby ograniczyć straty zdrowotne lub finansowe.

Sprawny serwis to przede wszystkim planowanie i zapobiegania a w ostateczności naprawianie.

My mamy tę wiedzę i doświadczenie. Mamy fachowców i mamy nowoczesne narzędzia. Mamy też systemy planowania i nadzoru. Zapewniamy opiekę serwisową w wielu biurach i zakładach produkcyjnych w całej Polsce.
Ważna bo od niej zależy wiele spraw, np. zdrowie użytkownika klimatyzacji. W trakcie chłodzenia z powietrza wykrapla się wilgoć, która osiada na wymienniku ciepła i spływa do tacy na skropliny. W wilgotnym i ciepłym środowisku chętnie rozmnażają się pleśnie, których zarodniki są wszechobecne w powietrzu. Rozwijająca się pleśń produkuje szkodliwe dla zdrowia związki, zwane mykotoksynami. Większość z nich to substancje rakotwórcze i mutagenne, które mogą powodować szereg dolegliwości, od lekkiego dyskomfortu aż po ciężkie - a nawet śmiertelne - zatrucia.
Ważna bo od niej zależy prawidłowe funkcjonowanie laboratoriów, serwerowni, maszyn czy procesów produkcyjnych a także przechowywanie towarów, które bez prawidłowego działania urządzeń chłodniczych ulegną uszkodzeniu czy zepsuciu.
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Serwis
CHŁODNICTWO
PRZEMYSŁOWE
Submit Submit
deltra.com.pl
klima@deltra.com.pl
Submit
+48 501 048 460