Pozostańmy w kontakcie

deltra.com.pl
Submit
e-mail: klima@deltra.com.pl
tel.: +48 501 048 460
DELTRA Piotr Graczykowski sp.j.
91-223 Łódź
ul. Morgowa 9/6
Copyright © 2021 Deltra. All Rights Reserved
  O NAS
  KLIMATYZACJA
  POMPY CIEPŁA
  SERWIS
  REFERENCJE
  KONTAKT
Submit Submit Submit Submit Submit Submit
Pompa ciepła to ogólnie mówiąc urządzenie służące do ogrzewania domów czy też wybranych pomieszczeń, choć to w zasadzie jest urządzenie służące do klimatyzacji w zakresie utrzymania odpowiedniej temperatury powietrza, zarówno zimą jak i latem. Wynika to z faktu, że wszystkie pompy ciepła posiadają odwracalne obiegi chłodnicze, dzięki czemu mogą grzać i chłodzić.

Pompa ciep
ła pobiera ciepło z tzw. dolnego źródła, którym jest grunt lub powietrze i przekazuje to ciepło wodzie, która z kolei zasila wężownice ogrzewania podłogowego, klimakonwektory lub grzejniki konwekcyjne.

My skupiamy si
ę na pompach ciepła typu powietrze-woda czerpiących ciepło z powietrza zewnętrznego. Jest to rozwiązanie prostsze i tańsze na etapie inwestycji. Wprawdzie wydajność cieplna spada wraz ze spadkiem temperatury zewnętrznej ale nowoczesne technologie pozwalają uzyskiwać i tak wysokie współczynniki sprawności energetycznej COP a poza tym obecnie liczba dni o naprawdę niskich temperaturach jest niewielka.

Urz
ądzenia grzejące, które jednocześnie zapewniają ciepłą wodę użytkową.

Pompy ciep
ła typu powietrze-woda zaprojektowane do pracy nawet przy temperaturze zewnętrznej
-20OC i mog
ące wytwarzać wodę o temperaturze do 55OC.

Wysoka jako
ść użytych materiałów i komponentów oraz innowacyjność i dbałość o szczegóły zapewniają cichą, wydajną i bezawaryjną pracę, która gwarantuje wysoki komfort użytkowania przy optymalnych kosztach.
Pompy ciepła

     -

     -

CHŁODNICTWO
PRZEMYSŁOWE
Submit Submit

     -

ZOBACZ WIĘCEJ
deltra.com.pl
klima@deltra.com.pl
Submit
+48 501 048 460